KALEIDOSKOP

Střípky barevných sklíček okouzlí naše smysly. Skládají se do různých tvarů a vytvářejí obrazy. Celkový obraz na svět zdraví si můžete poskládat i z našich krátkých zpráv v rubrice KALEIDOSKOP.

pomůže reforma psychiatrie pacientům s poruchou příjmu potravy?

Reforma psychiatrie přináší podporu multidisciplinární spolupráce, ve kterou věří i prof. MUDr. Hana Papežová, CSc.

MUDr. Kamila Nouzová

MUDr. Kamila Nouzová, specialistka v oboru gynekologie a porodnictví, se věnuje svým pacientkám od roku 1993. Získanou praxi po I. atestaci uplatnila v nestátním zdravotnickém zařízení GynCentrum v Praze 9, kde strávila 14 let. Od roku 2014 pokračuje v ambulantní gynekologii a péči o těhotné ve vlastní ordinaci ProfiGyn, s.r.o. v Praze 1.

Educomm
www.polp.cz
Target
Kongres Healthcomm

UKÁZKA Z PŘEDNÁŠKY NA EDUCOMM.CZ

Přinášíme vám ochutnávku z e-learningového portálu educomm.cz, konkrétně z přednášky na téma SYSTÉMOVÁ ENZYMOTERAPIE. Více na www.educomm.cz

NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 6 - 2017

E-learningové kurzy můžete sledovat i v ČERVNU z pohodlí svého domova a v čase, který si sami zvolíte. Vybírat můžete z video záznamu, zvukového záznamu, textového přepisu či prezentace.

STAN PROTI MELANOMU 2017

11. ročník Stanu proti melanomu navštívilo téměř 4500 osob. Akce je součástí celoevropské kampaně dermatologů, která má upozornit na nebezpečí výskytu rakoviny kůže.

JÍZDNÍ ŘÁDY NAŠEHO ŽIVOTA

Probudit bychom se měli asi v 6.00 a čas mezi 14.00 až 18.00 je vhodný pro práci. Nejlepší čas na cvičení je mezi čtvrtou a šestou hodinou odpolední...