KALEIDOSKOP

Střípky barevných sklíček okouzlí naše smysly. Skládají se do různých tvarů a vytvářejí obrazy. Celkový obraz na svět zdraví si můžete poskládat i z našich krátkých zpráv v rubrice KALEIDOSKOP.

DESATERO PRO ZDRAVÉ ŽÍLY

Jsou vaše nohy v dobré kondici? Pociťujete únavu, mravenčení, pálení nebo vnitřní napětí? Přinášíme vám desatero pro zdravé žíly.

ROZHOVOR S PHARMDR. GABRIELOU KROUPOVOU

" Moje profese je mým koníčkem. Od dětství jsem chtěla pracovat v lékárně. Milovala jsem tu specifickou vůni lékárny a k personálu s velkou úctou vzhlížela. Prvním krokem bylo studium oboru farmaceutický asistent, poté studium na Farmaceutické fakultě v Brně. Baví mě obchod i marketing, největší prioritou je pro mě ale odborná péče o klienta. Nejvíc, co mu můžeme za tárou dát, je úsměv a pozitivní přístup", říká Gabriela Kroupová.

Educomm
www.polp.cz
Target
Kongres Healthcomm

UKÁZKA Z PŘEDNÁŠKY NA EDUCOMM.CZ

Přinášíme vám ochutnávku z e-learningového portálu educomm.cz, konkrétně z přednášky na téma SYSTÉMOVÁ ENZYMOTERAPIE. Více na www.educomm.cz

SOUTĚŽ O 25 VOLNÝCH VSTUPŮ NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONAL 2017

Nejrychlejší vítězí! Na každý z pěti kongresů jsme pro Vás získali 5 volných vstupů od organizátora.

NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 8-2017

Červencová soutěž o 100 poukazů do sítě prodejen DM má již své výherce! Sledujte i v srpnu portál educomm.cz a zapojte se do víkendových soutěží!

MOČOVÝ MĚCHÝŘ JE DŮLEŽITÝM ORGÁNEM TĚLA

Rozhovor s prof. MUDr. Markem Babjukem, CSc., přednostou Urologické kliniky FN Motol a 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy, předsedou České urologické společnosti ČLS JEP.

RIZIKA LETNÍHO KOUPÁNÍ

Koupání je v létě na denním pořádku. Pro ženy v tomto období stoupá riziko gynekologických onemocnění, především v podobě vaginálních mykóz.