KALEIDOSKOP

Střípky barevných sklíček okouzlí naše smysly. Skládají se do různých tvarů a vytvářejí obrazy. Celkový obraz na svět zdraví si můžete poskládat i z našich krátkých zpráv v rubrice KALEIDOSKOP.

HOMEOPATIE ZA TÁROU - prosinec

Sloupek pro vás připravuje PharmDr. Jana Strieglerová z lékárny v Moravském Krumlově. Své poznatky ze studia na Mezinárodní škole klinické homeopatie a výživového poradenství aplikuje denně ve své praxi.

Prof. MUDr. Zdeněk Zadák, CSc.: O hořčíku

"Deficit hořčíku v české populaci jsme předpokládali vzhledem ke skladbě jídelníčku našich občanů i díky jejich životnímu stylu, který hořčík z těla odčerpává", říká pan profesor pro Magazín HealthComm.

Educomm
www.polp.cz
Target
Kongres Healthcomm

PORADNA RNDR. PAVLA SUCHÁNKA

Nutričního specialisty a výzkumného pracovníka pražského IKEM se ptáme na otázky, které si možná pokládáte i vy sami.Tentokrát nás zajímalo, na co se zaměřit při čtení etiket obalů.

TOP 5 NEJČTENĚJŠÍCH ČLÁNKŮ

Jaké články vás v roce 2017 nejvíce zaujaly? Připomeňte si letošní TOP 5.

NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2017

ADVENTNÍ ČAS NA EDUCOMMU 1. prosince startuje Adventní soutěž pro uživatele portálu Educomm!

INOVACE LÉČBY DIABETU

Nové léky pro diabetiky mohou zároveň ovlivnit i kardiovaskulární rizika těchto pacientů a prodloužit jim život. S jejich použitím, jak tvrdí odborníci, se bohužel často váhá.

PARŤÁK V NEMOCI I ZDRAVÍ

Kiwanis Panenka je bílá měkká látková loutka, která dokáže mnoho: přitulí se, sdílí bolest i strach, má takovou podobu, jakou jí dají malí pacienti. Lékaři využívají panenky i k vysvětlení chystaných zákroků.