KDE USPOŘÁDAT ÚSPĚŠNÝ LÉKAŘSKÝ NEBO FARMACEUTICKÝ KONGRES? ZKUSTE TO V PLZNI!

Jak se setkávat v přátelském prostředí, a i při důležitých či závažných lékařských kongresech navodit domácí atmosféru? Poradí vám ve Vienna House Easy Pilsen.

Design, skvělý servis a příjemné pokoje společně s variabilními konferenčními prostory s místní pohostinností propůjčují Vienna House Easy v Plzni přívětivou atmosféru. Navíc se zde můžete těšit na nabídku netradičních meetingů s bohatým doprovodným programem. Hosté si mohou zvolit kreativní rozvržení zasedacích místností, vypravit se objevovat kulinářské speciality a užít si při setkání mnoho zábavy, například objevováním daných destinací formou teambuildingové hry.  

Kreativní občerstvení a tematické kávové přestávky - Nedílnou součástí úspěšného meetingu je hravá a zdravá nabídka občerstvení, přizpůsobená jednotlivým akcím na míru. Tematické a sezónní coffee breaky tak mohou přímo podporovat přemýšlení. Jedná se mimo jiné o zeleninu s dipy, wrapy, fresh džusy, ovoce a zdravé dezerty. Samozřejmostí je kvalitní káva.

Výběr rozvržení zasedací místnosti

Pro navození správné atmosféry je dobré zvolit vhodné sezení na míru dané akci. Jinak se účastníci budou cítit, pokud zvolíte rozvržení „škola" nebo divadlo. Pokud plánujete větší interakci či různé workshopy, je lepší rozhodnout se pro kreativní nepravidelné rozvržení.  

Nabídnete zajímavý obsah i mimo hlavní prezentaci -  Oživte Váš kongres doprovodným programem. Využijte nabídku zábavných teambuildových aktivit, poznáván í krás historické Plzně nebo návštěvy blízkého pivovaru.  


Vienna House Easy Pilsen

144 pokojů a apartmá

Restaurace a bar

Prosvětlený exkluzivní sál s kapacitou až 400 osob

24hodinová recepce a pokojová služba

Hotelové limuzíny a bezpečnostní služba

Fitness studio a sauna

Wifi zdarma

Parkování v garáži či na venkovním parkovišti

Přímo naproti světově proslulému pivovaru Plzeňský Prazdroj a pouhých pár kroků od historického centra

Golfová hřiště v okolí

www.viennahouse.com

 


Fota: z archivu hotelu Vienna House Easy Pilsen a archivu kongresů HealthComm Professional 2018

Zpět

DOPORUČUJEME

Naturevia Educomm Educomm Canephron Clarion Olomouc Alphega Družstvo lékáren Tantum Verde Hotel Olympic Instagram První volba lékárníka 2018

OBSAH

PROFI

O VÁNOCÍCH BUĎTE KRÁSNÁ I VY! UMĚLÁ A NÁHRADNÍ SLADIDLA OHLÉDNUTÍ KONGRESY 2018 KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZAŽÍVACÍ POTÍŽE BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ 3 OTÁZKY PRO... PACIENTI CHTĚJÍ SLUŽBY, ALPHEGA LÉKÁRNA JIM PŘINÁŠÍ TY NEJEXKLUZIVNĚJŠÍ ZA ČASTÝMI HÁDKAMI DOMA I V PRÁCI MŮŽE STÁT ADHD NA CO SE JIŘÍ MÁDL NESTIHL ZEPTAT, I KDYŽ TOLIK CHTĚL NEDEJTE CHOLESTEROLU ŠANCI PŘEDVÁNOČNÍ ČAS V LÉKÁRNĚ VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: IMUNITA KDYŽ ZNÁMOST NA JEDNU NOC, TAK JEN S OCHRANOU TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2018 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2018 KNIŽNÍ NOVINKY EPILEPTICKÉ ZÁCHVATY NEPŘICHÁZEJÍ JAKO BLESK Z ČISTÉHO NEBE e-NESCHOPENKY ZATÍM NENADCHLY VÝŽIVA A PORUCHY POLYKÁNÍ VE STÁŘÍ LIŠÍ SE STŘEVNÍ MIKROBIOTA NAŠÍ POPULACE OD PRVOREPUBLIKOVÉ? ZA NIŽŠÍ PROOČKOVANOST MŮŽE I NEDOSTATEK INFORMACÍ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA KOMBINACI PŘÍPRAVKU VENCLYXTO® (VENETOKLAX) A RITUXIMABU K LÉČBĚ PACIENTŮ S CHRONICKOU LYMFOCYTÁRNÍ LEUKÉMIÍ, KTERÝM BYLA PODÁNA NEJMÉNĚ JEDNA PŘEDCHOZÍ LÉČBA

RELAX

STARDANCE POTŘETÍ ZATANČILA PRO PARAPLE A VYBRALA REKORDNÍ ČÁSTKU PROBLÉMY DÁSNÍ VYHODNOCENÍ ZUBNÍ PÉČE ELMEX MÁTE V OBLIBĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKU? Aplikace Lékárny v ČR VTIP měsíce RECEPTY NA VÁNOČNÍ MLSÁNÍ VTIPNÁ HISTORIE HODIN CHEMIE KONOPNÉ PRODUKTY LÁKAJÍ I V ZIMĚ ROZHOVOR S PhDr. LEONOU MUŽÍKOVOU NEJČASTĚJŠÍ MÝTY O OBILOVINÁCH
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz