KDE USPOŘÁDAT ÚSPĚŠNÝ LÉKAŘSKÝ NEBO FARMACEUTICKÝ KONGRES? ZKUSTE TO V PLZNI!

Jak se setkávat v přátelském prostředí, a i při důležitých či závažných lékařských kongresech navodit domácí atmosféru? Poradí vám ve Vienna House Easy Pilsen.

Design, skvělý servis a příjemné pokoje společně s variabilními konferenčními prostory s místní pohostinností propůjčují Vienna House Easy v Plzni přívětivou atmosféru. Navíc se zde můžete těšit na nabídku netradičních meetingů s bohatým doprovodným programem. Hosté si mohou zvolit kreativní rozvržení zasedacích místností, vypravit se objevovat kulinářské speciality a užít si při setkání mnoho zábavy, například objevováním daných destinací formou teambuildingové hry.  

Kreativní občerstvení a tematické kávové přestávky - Nedílnou součástí úspěšného meetingu je hravá a zdravá nabídka občerstvení, přizpůsobená jednotlivým akcím na míru. Tematické a sezónní coffee breaky tak mohou přímo podporovat přemýšlení. Jedná se mimo jiné o zeleninu s dipy, wrapy, fresh džusy, ovoce a zdravé dezerty. Samozřejmostí je kvalitní káva.

Výběr rozvržení zasedací místnosti

Pro navození správné atmosféry je dobré zvolit vhodné sezení na míru dané akci. Jinak se účastníci budou cítit, pokud zvolíte rozvržení „škola" nebo divadlo. Pokud plánujete větší interakci či různé workshopy, je lepší rozhodnout se pro kreativní nepravidelné rozvržení.  

Nabídnete zajímavý obsah i mimo hlavní prezentaci -  Oživte Váš kongres doprovodným programem. Využijte nabídku zábavných teambuildových aktivit, poznáván í krás historické Plzně nebo návštěvy blízkého pivovaru.  


Vienna House Easy Pilsen

144 pokojů a apartmá

Restaurace a bar

Prosvětlený exkluzivní sál s kapacitou až 400 osob

24hodinová recepce a pokojová služba

Hotelové limuzíny a bezpečnostní služba

Fitness studio a sauna

Wifi zdarma

Parkování v garáži či na venkovním parkovišti

Přímo naproti světově proslulému pivovaru Plzeňský Prazdroj a pouhých pár kroků od historického centra

Golfová hřiště v okolí

www.viennahouse.com

 


Fota: z archivu hotelu Vienna House Easy Pilsen a archivu kongresů HealthComm Professional 2018

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz