KRÁLOVSKÁ PÉČE PRO TĚLO I DUCHA

Liberecký Clarion Grandhotel Zlatý Lev v zimě představil zcela nové prostory fittness a wellness zázemí pro své hosty a veřejnost. Čtyřhvězdičkový hotel s více jak stoletou tradicí a zámeckou atmosférou uplatnil svůj cit pro romantiku a ve stejném duchu vytvořil zcela jedinečnou oázu odpočinku, v níž můžete hýčkat své tělo i duši.

V moderně vybaveném fittness naleznete pečlivě vybrané přístroje pro upevnění zdraví, fyzické kondice a tvarování postavy, pro rekonvalescenci a cvičení po úrazech. Regeneraci můžete organismu dopřát lázeňskou péčí v podobě masáží, koupelí nebo léčivých zábalů. Svalové napětí uvolní finská nebo aroma sauna. Prostorná nerezová whirpool vana a klidová zákoutí navodí příjemný pocit relaxace.

Nejen dámy rády využijí zkrášlovací procedury kosmetického salónu s pedikúrou a manikúrou a nachytají bronz v soláriu. Veškeré procedury a služby doplňuje odborné poradenství a vyškolený personál. Svůj odpočinkový pobyt v samém centru města můžete zakončit dobrou kávou a hříšným dezertem na terase hotelu.

A chcete-li své tělo rozmazlovat pravidelně, využijte zvýhodněného vstupu v rámci Royal Clubu a rezervujte si čas jen a jen pro sebe.

Zpět
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz