POPRVÉ A HNED ÚSPĚŠNĚ!

Portál Edumedic registroval přes 200 lékařů během jedné konference.

Reportáž z konference 60 let v Jeseníku ve století psychofarmakologie připravila Mgr. Veronika Pávková.

Portál Edumedic měl začátkem roku tu čest, zúčastnit se jubilejní 60. česko-slovenské psychofarmakologické konference, jedné z nejstarších oborových akcí svého druhu ve světovém měřítku. Celých 5 dní hostily Lázně Jeseník přes 800 lékařů, především psychiatrů a neurologů. Setkali se zde největší „špičky" v oboru psychofarmakologie, proběhlo několik sympózií, prakticky zaměřených workshopů a byly uděleny ceny ČNPS. Nechyběla ani prestižní sekce Nový výzkum, kde autoři prezentovali vlastní data svých výzkumů.

V nabitém odborném i doprovodném programu si k expozici portálu Edumedic, našlo cestu velké množství lékařů, které nadchla nejen virtuální realita, kde si mohli vyzkoušet na vlastní kůži schizofrenii, ale i možnosti a výhody online vzdělávacího portálu Edumedic. Přes 200 lékařů se registrovalo přímo na místě, aby mohli co nejdříve využívat výhod portálu.

Na portálu Edumedic byla nově spuštěna sekce pro psychiatry, kde jsou k dispozici témata od předních odborníků, která jsou akreditovaná u České lékařské komory a ohodnocena kredity. Konkrétně jsou zde videopřednášky od doc. MUDr. Martina Anderse, Ph.D.: Depresivní a úzkostné poruchy v naší době, MUDr. Martina Hollého,MBA.: Reforma psychiatrické péče a doc. MUDr. Romana Jiráka, CSc.: Alzheimerova choroba - současné možnosti léčby a moderní trendy výzkumu nových terapií. Do budoucna bude sekce pravidelně doplňována novými přednáškami českých i zahraničních odborníků.

Návštěvníci si mohli na expozici sami vyzkoušet prostředí portálu, zhlédnout videa nebo si ověřit své znalosti v testu. Díky virtuálním brýlím se na několik minut ocitli v těle schizofrenika a zažívali emoce, které si zdravý člověk jen těžko představuje.

Čestným hostem expozice Edumedic byl i profesor Paul Grof z univerzity v Torontu a Ottawě, celosvětově uznávaný expert na bipolární poruchy a jejich lithiovou profylaxi. Možnost sdílet přednášky od významných autorů, ať jste kdekoliv na světě jej tak nadchlo, že se sám na portál Edumedic zaregistroval. Navíc přislíbil natočení své vlastní přednášky, kterou obsah portálu beze sporu obohatí.

Zájem o odborné přednášky byl veliký jak mezi zkušenými lékaři, tak mladou generací, proto věříme, že konference i projekt Edumedic bude úspěšný i v dalších letech.

Ilustrační foto: Designed by Freepik

Zpět

DOPORUČUJEME

Urinal Naturevia Educomm Educomm Canephron Clarion Olomouc Alphega Družstvo lékáren Tantum Verde Hotel Olympic Instagram První volba lékárníka 2018

OBSAH

PROFI

SOUTĚŽ O VOLNÉ VSTUPENKY NA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONAL PREVENCE VZNIKU OSTEOPORÓZY JE ÚČINNĚJŠÍ NEŽ LÉČBA TĚŽKÉ OSTEOPORÓZY PÉČE O ZDRAVÍ LEDVIN KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: NEŠTOVICE ROZHOVOR S MUDr. PETREM TLÁSKALEM, CSc. LÉKÁRNÍCI RADÍ, JAK SE VYHNOUT ZAŽÍVACÍM PROBLÉMŮM I CHYBÁM V UŽÍVÁNÍ PŘEDEPSANÝCH LÉKŮ PNEUMOLOGOVÉ JIŽ POPATNÁCTÉ VYŠETŘILI ČECHŮM PLÍCE JAK SE DO LÉKÁRNY VOLÁ… ČESKÁ STOPA V BOJI PROTI RAKOVINĚ CHRONICKÁ HEPATITIDA C – ZRÁDNÁ, ALE VYLÉČITELNÁ OHLÉDNUTÍ ZA KONGRESY HEALTHCOMM PROFESSIONAL 2018 NOVINKY V OBLASTI CENOVÉ REGULACE LÉČIV PRO ROK 2019 TOP 10 ČLÁNKŮ ROČNÍKU 2018 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 1-2019 KNIŽNÍ NOVINKY EPILEPTICKÉ ZÁCHVATY NEPŘICHÁZEJÍ JAKO BLESK Z ČISTÉHO NEBE REFORMA PSYCHIATRICKÉ PÉČE VÝŽIVA A PORUCHY POLYKÁNÍ VE STÁŘÍ LIŠÍ SE STŘEVNÍ MIKROBIOTA NAŠÍ POPULACE OD PRVOREPUBLIKOVÉ? DO NOVÉHO CENOVÉHO PŘEDPISU MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ NEBYL PROMÍTNUT VÝSLEDEK DOHODOVACÍHO ŘÍZENÍ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL ČÍM ZAPÍJET LÉKY?

RELAX

KDYŽ DĚTSKÝ IMUNITNÍ SYSTÉM VOLÁ O POMOC ZPŮSOBY, JAK SE UVOLNIT V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ VYHODNOCENÍ DENTÁLNÍ PÉČE MERIDOL EUCERIN AQUAPHOR REGENERAČNÍ MAST Aplikace Lékárny v ČR CESTA HŘEBÍČKU DO NAŠÍ KUCHYNĚ ČESKÉ DĚTI MILUJÍ MOBILY, DOMA BY CHTĚLY MÍT PSA A TOUŽÍ SE PODÍVAT DO AMERIKY NEBO DO VESMÍRU JAK DODRŽET NOVOROČNÍ PŘEDSEVZETÍ? DĚTSKÁ OBEZITA OČIMA ODBORNÍKŮ CO DOKÁŽE SILNÝ KUŘECÍ VÝVAR?
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz