ŠPIČKOVÁ SLUNEČNÍ OCHRANA PRO PROBLEMATICKOU, AKNÓZNÍ PLEŤ

Eucerin® OCHRANNÝ KRÉMOVÝ GEL NA OPALOVÁNÍ NA OBLIČEJ OIL CONTROL SPF 30 a 50+

Příjemný, lehký pocit na slunci: právě po něm lidé s problematickou, aknózní pletí touží. „Většina z nich si je vědoma, že jejich pleť sluneční ochranu potřebuje, ale mají strach, že na ní zanechá lepivý, a nepříjemný pocit a zhorší stav jejich pleti tím, že ucpe póry," říká Anette Bürger z výzkumu a vývoje značky Eucerin®.

AKNÓZNÍ PLEŤ - CELOSVĚTOVĚ NEJČASTĚJŠÍ KOŽNÍ ONEMOCNĚNÍ

Více než 80 procent všech mladých lidí a 40 procent všech dospělých žen na celém světě trpí akné a nedokonalostmi pleti v různých formách. Aknózní pleť vzniká v důsledku zvýšené produkce mazu v kombinaci s nadměrnou keratinizací (hyperkeratóza). Keratinocyty ucpávají folikuly a brání odvádění mazu.

V ucpaných pórech se hromadí bakterie a rychle se množí. Pokud dojde pod pokožkou k protržení uzavřeného komedonu, může se zanícený obsah póru šířit do okolní tkáně. Výsledkem jsou vypouklé, načervenalé, hnisavé pupínky, puchýřky a uzlíky. Aknózní pleť se objevuje především na čele, tvářích, bradě, hrudi, zádech a ramenou, neboť zde se nachází většina mazových žláz. 

Ultralehké konzistence vyvinuté speciálně pro sluneční ochranu pleti obličeje:

„Většina UV filtračních látek má mastný základ a pro mastnou, aknózní pleť jsou příliš hutné," říká Anette Bürger.

Eucerin® vyvinul speciálně pro KRÉMOVÝ GEL NA OPALOVÁNÍ OIL CONTROL NA OBLIČEJ systém světelných filtrů, který funguje dobře i při dramaticky sníženém podílu filtrů s mastným základem - a to bez kompromisů v UV ochraně. Všechny výrobky sluneční ochrany Eucerin® zároveň také splňují normy EU pro UVB ochranu. Mimo to výrazně přesahují požadavky na ochranu před UVA zářením, která musí představovat jednu třetinu UVB ochrany!

Biologická ochrana buněk přizpůsobená problematické, aknózní pleti:

„Protože ani ty nejúčinnější UV filtry nemohou zajistit plnou ochranu, používáme další účinné látky, které chrání různé vrstvy pleti před jejím slunečním poškozením," říká odbornice na aktivní složky dr. Elke Grönniger z Eucerin® Actives. 

Pleť obličeje je nejvíce vystavována slunci a potřebuje nejvyšší ochranu. Právě proto obsahuje Eucerin® KRÉMOVÝ GEL NA OPALOVÁNÍ OIL CONTROL NA OBLIČEJ SPF 30 a 50+ složky pro buněčnou ochranu a ochranu DNA.

Licochalcon A, získávaný z kořene lékořice, účinkuje v epidermálních vrstvách nejbližších k povrchu pleti. Zde účinné antioxidanty zachycují radikály tvořené UV paprsky a mění je na neškodné.


Kyselina glycyrrhetinová, také aktivní složka přírodního původu, chrání v buněčných jádrech DNA poničenou slunečním zářením, a navíc také podporuje vlastní obnovu kožní DNA.

AKTIVNÍ SLUNEČNÍ OCHRANA S TECHNOLOGIÍ OIL CONTROL PRO REGULACI MAZU:

„Hlavním úkolem při péči o problematickou, aknózní pleť je napomáhat regulaci mazu," vysvětluje dr. Grönniger. „Spotřebitelé mají rádi konzistence, které jsou ultralehké a mají okamžitý a dlouhotrvající zmatňující účinek." Vysvětluje faktory, které vedly k vývoji technologie oil control:

Látka podobná aminokyselině L-karnitin, který je tělem přirozeně produkován, podporuje přesun mastných kyselin do buněčných mitochondrií, kde jsou poté metabolizovány a rozkládány. To následně brání přeměně mastných kyselin v kožní maz a výrazně snižuje množství kožního mazu, které se objeví na povrchu pleti.


Jedinečná kombinace tří zmatňujících pigmentů, které zároveň absorbují lipidy, poskytuje okamžitýzmatňující účinek a povrch pleti zanechává suchý a matný. Pleť je hladká, bez lepkavého pocitu.

Velmi dobrá kožní snášenlivost Eucerin® KRÉMOVÉHO GELU NA OPALOVÁNÍ OIL CONTROL NA OBLIČEJ SPF 30 a 50+ byla klinicky prokázána i na citlivé a mastné, aknózní pleti.

ZAPOJTE SE DO TESTOVÁNÍ KRÉMOVÉHO GELU NA OPALOVÁNÍ OIL CONTROL NA OBLIČEJ SPF 30 a 50+ ZNAČKY Eucerin®!

Odpovězte správně na magazin@hcom.cz do konce května 2018 na soutěžní otázku.

Sedm vylosovaných = Statečných získá k testování produkt aktivní sluneční ochrany Krémový gel na opalování Oil Control SPF 50+.

POZOR: Podmínkou účasti v soutěži je ochota spolupracovat na vyhodnocení dle zaslaných parametrů testování produktu v červnovém vydání Magazínu! 


Soutěžní otázka:

Která složka Krémového gelu na opalování Oil Cotrol jako hlavní pomáhá pleti regulovat tvorbu mazu?Zpět

DOPORUČUJEME

Naturevia Educomm Educomm Canephron Clarion Olomouc Alphega Družstvo lékáren Tantum Verde Hotel Olympic Instagram První volba lékárníka 2018

OBSAH

PROFI

O VÁNOCÍCH BUĎTE KRÁSNÁ I VY! UMĚLÁ A NÁHRADNÍ SLADIDLA OHLÉDNUTÍ KONGRESY 2018 KALEIDOSKOP HOMEOPATIE ZA TÁROU: ZAŽÍVACÍ POTÍŽE BĚHEM VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ 3 OTÁZKY PRO... PACIENTI CHTĚJÍ SLUŽBY, ALPHEGA LÉKÁRNA JIM PŘINÁŠÍ TY NEJEXKLUZIVNĚJŠÍ ZA ČASTÝMI HÁDKAMI DOMA I V PRÁCI MŮŽE STÁT ADHD NA CO SE JIŘÍ MÁDL NESTIHL ZEPTAT, I KDYŽ TOLIK CHTĚL NEDEJTE CHOLESTEROLU ŠANCI PŘEDVÁNOČNÍ ČAS V LÉKÁRNĚ VLIV OMEGA-3 MASTNÝCH KYSELIN NA KVALITU ŽIVOTA: IMUNITA KDYŽ ZNÁMOST NA JEDNU NOC, TAK JEN S OCHRANOU TOP 5 ČLÁNKŮ LISTOPADU 2018 NOVINKY Z PORTÁLU EDUCOMM 12-2018 KNIŽNÍ NOVINKY EPILEPTICKÉ ZÁCHVATY NEPŘICHÁZEJÍ JAKO BLESK Z ČISTÉHO NEBE e-NESCHOPENKY ZATÍM NENADCHLY VÝŽIVA A PORUCHY POLYKÁNÍ VE STÁŘÍ LIŠÍ SE STŘEVNÍ MIKROBIOTA NAŠÍ POPULACE OD PRVOREPUBLIKOVÉ? ZA NIŽŠÍ PROOČKOVANOST MŮŽE I NEDOSTATEK INFORMACÍ UKÁZKA Z KNIŽNÍ NOVINKY NAKLADATELSTVÍ PORTÁL EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA KOMBINACI PŘÍPRAVKU VENCLYXTO® (VENETOKLAX) A RITUXIMABU K LÉČBĚ PACIENTŮ S CHRONICKOU LYMFOCYTÁRNÍ LEUKÉMIÍ, KTERÝM BYLA PODÁNA NEJMÉNĚ JEDNA PŘEDCHOZÍ LÉČBA

RELAX

STARDANCE POTŘETÍ ZATANČILA PRO PARAPLE A VYBRALA REKORDNÍ ČÁSTKU PROBLÉMY DÁSNÍ VYHODNOCENÍ ZUBNÍ PÉČE ELMEX MÁTE V OBLIBĚ PŘÍRODNÍ KOSMETIKU? Aplikace Lékárny v ČR VTIP měsíce RECEPTY NA VÁNOČNÍ MLSÁNÍ VTIPNÁ HISTORIE HODIN CHEMIE KONOPNÉ PRODUKTY LÁKAJÍ I V ZIMĚ ROZHOVOR S PhDr. LEONOU MUŽÍKOVOU NEJČASTĚJŠÍ MÝTY O OBILOVINÁCH
Ochrana osobních údajů
©2015-18 Health communication s.r.o., magazin@hcom.cz