Zapomenuté heslo   Registrace
  

Novinky

16.06.2014 Vyhodnocení dotazníků Váš Educomm, Vaše přednášky. Losovali jsme 10x vstup na podzimní kongres Healthcomm a 3x Tesco poukazy

Během posledních 14 dní jste nám mohli napsat jaké přednášky byste rádi uvítali v portálu Educomm. Celkem se sešlo přes 900 návrhů a tipů na přednášky. Velmi Vám děkujeme.

12.06.2014 Nová odborná přednáška pro farmaceutické asistenty na téma : Dyspepsie. Získejte absolvováním této přednášky 2 kredity.

Dyspepsie. Jedná se o komplex obtíží, které jsou spojeny s trávicím traktem a s trávením. Je to celkem zajímavá oblast, která má velký socioekonomický význam, protože jí trpí 15-20% populace. Je to velmi málo probádaná oblast, která má spoustu úskalí- diagnostických i terapeutických. Je spojena s rizikem, aby nedošlo k přehlédnutí některých závažných onemocnění, a aby nedošlo k nedocenění těch funkčních obtíží.

30.05.2014 Ukončení soutěže o vstupenky do sítě kin Cinestar. Dnes poslední vylosovaný vítěz ZDE

Od 15.5. jsme každý den odměnovali absolventy vystudovaných kurzů. Losovali jsme celkem 60 vstupenek do sítě kin Cinestar. Dnes soutěž končí a máme poslední vylosovaný kurz a jeho účastníka.4 vstupenky zasíláme paní Janě Doležalové z  Lékárny Bezděkov,Benešov.K výhře gratulujeme a přejeme hezký víkend. 

29.05.2014 Dnes vylosovaná vítězka 4x vstupenky do sítě kin Cinestar. Vstupenky odesíláme do lékárny Budoucnost v Ostravě.

Dnes byla z absolvovaných kurzů vylosována paní Veronika Rašková z lékárny Budoucnost, Ostrava. Zasíláme 4 vstupenky do sítě kin Cinestar.   K výhře gratulujeme.  

28.05.2014 Už zbývá jen posledních pár losování a soutěž o vstupenky do sítě kin Cinestar bude u konce. Dnešní vylosovaný vítěz ZDE

Dnes byla z vystudovaných kurzů na portálu Educomm vylosována paní Irena Rajdlová z lékárny Arnika v Mostě. K výhře gratulujeme. 

27.05.2014 Dnes získává 4x vstupenku do sítě kin Cinestar lékárna Dr. Max ve Strakonicích

Z vystudovaných přednášek v termínu 15-26.5. na portálu pro vzdělávání lékárníků a farmaceutických asistentů Educomm jsme dnes vylosovali paní Zdeňku Skopalovou,Lékárna Dr.Max, Strakonice. K výhře gratulujeme.

26.05.2014 Studující na portálu Educomm- vylosované kurzy a 3 vítězové

Na Educommu probíhá soutěž pro studující a losujeme každý den 4x vstupenku do sítě kin Cinestar. Losování z kurzů v termínů od 15-26.5. vstupenky získávají:   Lenka Wernerová, Dr.Max, Praha Mgr. Sarka Sujanová, Lékárna Alba, Frýdek Místek Bc.Veronika Rašková, Lékárna Budoucnost, Ostrava     K výhře gratulujeme. Další losování již zítra.

23.05.2014 Vylosovaný kurz a jeho absolvent,který získává 4x vstupenku do sítě kin Cinestar

Na video virtuálním vzdělávacím online portálu Educomm.cz stále probíhá soutěž pro studující o vstupenky do Cinestar.  Dnešní vylosovaná studující se stává paní Vaňkátová Michaela,Lékárna Nemocnice Znojmo, Znojmo. K výhře gratulujeme. Další losování proběhne v pondělí 26.5. 

22.05.2014 Dnešní vylosovaný kurz a jeho absolvent na portálu Educomm.cz - ZDE

Z absolvovaných kurzů, které se uskutečnili v termínu od 15-21.5. je vylovaná paní Klára Dostálová, Lékárna U nádraží, Turnov.  K výhře gratulujeme a odesíláme 4x vstupenku do sítě kin Cinestar.

21.05.2014 Stále pokračuje pro studující soutěž o vstupenky do sítě kin Cinestar. Dnešní vítěz zde:

Z absolvovaných kurzů pro lékárníky a farmaceutické asistenty byla vylosována paní Marie Kornerová, Dr.Max Litoměřice.Do lékárny v  Litoměřicích tedy posíláme 4x vstupenku do Cinestar.    K výhře gratulujeme.